Kérdésed van? Hívj fel H-P 9:00-15:00

Fokhagyma granulátum - 200 g

Vélemények a termékről
Átlagos értékelés:
4.9 (17 vélemény)
(16)
(1)
(0)
(0)
(0)
Még nem írt véleményt a termékről?
Anonymous
2021.01.13
Kísérletképpen vettem a terméket, de azóta újra rendeltem. Bár szeretem a friss fokhagymát, pácoláshoz, hússütéshez (mivel sokat használok belőle) már csak ezt használom. Akkor is jól jön, ha éppen elfogyott a friss hagymám. Főtt ételeknél (pl. levesekben) nem érzem a különbséget a kettő között.
Szél Éva
2021.01.13
Elégedett vagyok a termékkel, már többször újravásároltam.
Varga Béláné
2021.01.13
Kiváló alternatíva, ha elfogy a friss fokhagyma. Előfordult már,hogy akkor is ezt használtam, amikor volt otthon friss, meg vagyok elégedve vele.
Jakab Árpád
2021.01.29
szeretem a foghagymát viszont mostanában nem kaptam megfelelő minőségüt és nem mindig van időm főzni , és ez a termék bármit feljavít ehető izüre lásd instant tészta.
Nácsa Andrásné
2021.05.13
Sütőben sütéshez teszem fűszerkeverékbe. Ha ilyenkor nyers fokhagymát használnék, nagyon dominálna a fokhagymaíz, ezért ebben a formájában általában önállóan használom. Egyéb szárított fűszerekkel keverve a granulátummal harmonikus ízhatást érhetünk el.
Vélemény írása a termékről
Kötelező!
Értékelés:
Kötelező!
Kötelező!
Nem fogadta el az Adatkezelési tájékoztatót
Vissza